banner2.png
V sobotu 22. 11. 2014 se konala taneční zábava SDH Dubeč v dubečském Špejcharu. I v letošním roce se zábava velmi povedla i přes nízkou účast. I v letošním roce nás večerem prováděla skupina Kdo má čas. 


Fotky ZDE
DSC_0007.JPG
DSC_0009.JPG
DSC_0012.JPG
DSC_0058.JPG
V sobotu 10. 01. 2015 proběhla výroční valná hromada SDH Dubeč v restauraci U Nudle na fotbalovém hřišti v Dubči. Navštívilo nás mnoho kamarádů hasičů z okolních i vzdálenějších sborů, zástupci MSH, MČ i místních spolků. Byl zvolen nový výbor SDH v následujícím složení:

Starosta SDH: Karel Polák
Náměstek starosty: Petr Svoboda
Velitel SDH: Jan Dědek
Jednatel SDH: Jan Vydrař
Hospodář: Kateřina Tošilová
Revizor účtu: Šárka Baloghová
Kronikářka: Vladimíra Mindošová
Referent materiálně-technický: Radoslav Mlejnek
Referent preventivní a výchovný: Lukáš Buczek

Doufáme, že i nové vedení povede náš sbor k minimálně stějně dobrým výsledkům jako v minulosti.
DSC_0151.JPG
Dlouhé jednání nám přislibuje rozšíření našeho vozového parku a tak nám nezbylo nic jiného než přistavět provizorní garáž pro Forda Transit. Staré trámy a plechy nám posloužili k našemu účelu výborné a tak jsme se do toho jednoho sobotního dopoledne dali. Jak to dopadlo posuďte sami.


Foto 8x
IMG_8853.JPG
Členové našeho sboru v pátek večer vyrazili na velice vydařenou akci, kde se najen jednotlivé jednotky, ale i prodejci chlubí svou technikou a dalšími produkty pro hasiče. Na letišti u Přibyslavi se sešlo mnoho techniky z celé ČR a my jsme vše mohli omrknout.


Foto 14x
Krásné sobotní odpoledne patřilo masopustu, který je nejvíce navštěvovanou akcí v Dubči. Pro naši jednotku to znamená ,jak technické tak i organizační zabezpečení a proto nám každý rok pomahají naši kolegové z Horních Měcholup.
Zahájení průvodu proběhlo ve 13:00 hod. u pizzerie U čerta ,další zastávky restaurace U králíka, ÚMČ Dubeč, restaurace U nudle, restaurace U sokolovny, restaurace U Šimůnků a cíl průvodu byl v DPS na dvoře, kde bylo po dlouhé a vyčerpávající cestě plné alkoholu a krásné muziky k tanci připraveno mnoho stánků plných nejrozmanitějších lahůdek.

Myslím, že byli všichni účastníci spokojeni a budou se s námi těšit na příští rok na další Masopust.


Foto 10x
IMG_2907.JPG
Jsme moc rádi, že i letos na naší valnou hromadu přišli naši dobří známí za MČ starosta Jaroslav Tošil a Hana Slabihoudová za MSH Praha Václav Šimek, zástupci okolních sborů a zástupci dalších Dubečských spolků. Na této schůzi jsme vyhodnotili činnost sdoru v uplynulém roce 2013, předali ocenění členům za jejich práci, kterou pro sbor odvedli, naplánovali práci na tento rok a zhodnotili naše hospodaření.
Diskuse se vadla v přátelskén duchu a všem zůčastněným děkujeme za jejich příspěvky. Na závěr schůze se podávalo malé občerstvení (uzené vepřové, knedlík se zelim ). Náš dík patří týmu restaurace u Nudle, který nás po celou dobu skvěle hostil a doufáme, že se sejdeme i v letech příštích.Foto 8x
DSC_0755.JPG
Členové SDH se složili na PS 8, která má už hodně za sebou a její stav není zrovna reprezentativní. Stříkačka ještě před vyložením na zbrojnici prošla důkladnou očistou v mycím boxu. Okamžitě po příjezdu na naší základnu jsme začali z rozebíráním stroje a zjišťováním závad, které budeme muset odstranit. Dalším krokem bylo pískování jednotlivých částí, které následně budeme lakovat.

Foto 10x

Z výsledkem se vám rádi pochlubíme po dokončení renovace.
IMG_8354.JPG

160. výročí založení sboru HZS hl. m. Prahy znamenalo i pro náš sbor návštěvu nové hasičské stanice v Modřanech a převzetí pamětní plakety.
Této akce se zůčastnili jak příslušníci HZS, sbory dobrovolných tak i podnikových hasičů a další osobností spojené s hasičinou. Při této příležitosti předal starosta Městského sdružení hasičů hl. m. Prahy Jindřich Riesner ocenění příslušníkům HZS hl. m. Prahy.
Foto 11x ( zdroj foto požáry.cz )
 

20131108-132957_0191_hzs_stanice_modrany.jpg
Sobotní sychravé odpoledne a krásné prostředí zámku Konopiště lákalo spoustu hasičů a jejich příznivců na čtvrtý ročník Hasičského dne. Doprovodný program, spousta stánků a dětských atrakcí zaručovali zábavu těm nejmečím, ale i nám dospělým. K vydění byla krásná udržovaná technika naších předků, ale i ta co nám pomahá v součastnosti. Pánové si nemohli nechat ujít volbu Miss hasička středočeského kraje  a vystoupení Heidi Janků a další přihlížející mohli sledovat slaňování lezců, nebo vytřihování zraněných z havarovaného vozu.
Krásná akce pro rodinu až na to počasí.
 

Foto 12x
DSC00606.JPG
Dnes jsme se účastnili již 2. srazu veteránů v Dubči na multifunkční ploše. K vidění bylo mnoho historických vozidel a motocyklů, dorazili dokonce kolegové z Dobročovic s Tatrou T805. Nakonec akce proběhla spanilá jízdy veteránů a vyhlášení vítěze srazu. Akce se velmi povedla i pře počteční nepřízeň počasí.

P.S. i náš sbor měl svá dvě želízka v ohni a to Fiat Spider a Yamahu Virago 535


Foto 11x

 
DSC_6004.JPG
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one