banner2.png
V pátek 18. ledna se zůčastnili dva členové naší jednotky výroční schůze sboru dobrovolných hasičů v Satalicích. Po přečtení výroční zpravy a následnému udělení vyznamenání pokračovala volná diskuze.

Foto 10x
6010419.jpg
V pátek 18.1.2008 jsme byli pozváni našimi dobrými známými a kamarády hasiči na výroční schůzi do Velké Chuchle. Na této schůzi jsme vždy vřele vítáni a i my se snažíme, aby se členům SDH Velké Chuchle u nás na naší výročce líbilo. Po vyslechnutí všech zpráv a proslovů, které jsou v Chuchli vždy perfektně připraveny přichází ta pravá parketa "občerstvení". Tento poslední bod programu bývá zpravidla velmi vyčerpávající, jak pro nás, tak i pro členy hasičů z Chuchle. Po našem příjezdu domů již tak vřele vítáni nejsme, ale myslím, že i to k tomu patří.

Foto 9x
6111872.jpg
19. ledna 2008 se dva naši členové zůčastnili výroční valné hromady v Horních Měcholupech. Po přečtení výroční zpravy a vydatném jídle si  mohli zájemci prohlédnou i současnou techniku sboru. K poslechu hrála také příjemná hudba, díky které se nám ze schůze moc nechtělo.

Foto 5x
6230012.jpg
26. ledna 2008 byli členové naší jednotky pozváni na výroční valnou hormadu do Mnichovic. Samozřejmě jako každý rok jsme se zůčastnili. Po přečtení výroční zpávy následovalo pohoštění a voná zábava. Tradice navštěvování tohoto sboru trvá od povodní roku 2002 ,kdy jsme společně zasahovali v pražském Karlíně.

Foto 8x
6189151.jpg
Dnes 16. února 2008 se uskutečnil další ročník Dubečského masopustu, který  zhájil v Dubečku starosta MČ. Dubče p. Tošil a p. Moravec po slavnostním zahájení se dal průvod masek na cestu obcí. I přes mrazivé odpoledne se do průvodu zapojilo spousty masek, ale i lidí bez nich. Cestou bylo připraveno pár zastávek s pohoštěním, kde nám k poslechu hrála hudba Martina Pěšla. Rádi bychom také poděkovali SDH Horní Měcholupy a Městské Policii za spolupráci a pomoc při řízení dopravy.

Foto 15x
6646984.jpg
Mezi akce konané v Dubči patří i pálení čarodějnic, při kterých nechybí i naše jednotka. Tento rok se pro tuto událost vybral pozemek na fotbalovém hřišti. Naše jednotka zajistila přípravu dřeva, postavení hranice a následnou asistenci při jejím spálení. Pro naše nejmenší bylo připraveno mnoho soutěží, které zajistil klub Jestřábů a následné opékání vuřtů na ohni. Po skončení čarodějnic pro děti naše jednotka objížděla další stanoviště hlášených ohňů v okolí.

Foto 14x
8694033.jpg
Jsme moc rádi, že nás pozvali kolegové hasiči z Dolních Měcholup na jejich velký den, kdy jim byla předána nová hasičská zbrojnice. Po prohlídnutí této nové stavby musíme konstatovat , že se jedná opravdu o vydařený kousek. Tak ať jim nová zbrojnice slouží a přejeme mnoho příjemných chvil strávených v ní.

Foto 23x
8447853.jpg
Každým rokem v květnu si náš sbor vyrazí na výlet na kolech po okolí. Na ten letošní se nás sice nasešlo moc, ale počasí nám vyšlo tak i ta malá hrstka vyrazila. Naše trasa byla dlouhá asi 29 km. a po zastávce na občerstvení a oběd se nám ji podařilo zdolat za 3,5 hodiny.

Foto 6x
8671384.jpg
Dne 30. května se na naší hasičárně uskutečnila zkouška trampolíny, kterou naš zbor zakoupil na dětské dny. Celá akce se vydařila což dokazují přiložené fotky. Slavnostní pokřtění trampolíny bude na dětském dnu, který se uskuteční v Dubči 8. června.

Foto 15x
8925878.jpg
Dne  1.června se naše jednotka zůčastnila dětského dne v Satalicích. Během dne bylo pro děti připraveno spousty soutěží, které byli hojně využívány. Díky teplému počasí došlo i na sprchu.

Foto 16x
8999507.jpg
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one