banner2.png

Jelikož se naše jednotka dovybavuje dýchacími přístroji, tak je naší povinností připravovat se jak po teoretické tak i po praktické stránce na jejich používání. Šest členů naší jednotky vyrazilo na teoretickou přípravu na stanici HZS Chomutov, kde jsme dostali informace o jejich používání a další důležité věci okolo chemicko technické služby. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli na stanici HZS Teplice, kde nás nechali přenocovat a druhý den dopoledne jsme se zůčastnili praktického výcviku v polygonu. Tato příprava byla pro naše členy velice poučná a všichni se shodli na tom , že nám byla přínoserm pro naší práci.

Foto 19x

12105977.jpg

Dvakrát do roka se naši velitelé zůčastňují velitelských dnů na stanici HZS č.5 v Průběžné ulici. Na tomto školení se zdokonalují po teoretické stránce, aby své poznatky předali dalším členům jednotky. Tuto sobotu nám mimo jiné byl představen řetěz na motorovou pilu určený k prořezávání oplechovaných střešních konstrukcí a spousta dalších užitečných věcí pro bezproblémový chod JSDH.

Foto 7x

13339041.jpg

Naše jednotka byla požádána starostou obce o pokácení dvou tují na hřbitově v Dubečku. V rámci výcviku členové jednotky provedli pokácení a následné rozřezání stromů, před dalším přeškolení na obsluhu motorových pil, které by se mělo konat v brzké době.

Foto 6x

13339480.jpg
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one