banner2.png

Ochranná maska má široké využití , a to především v místech zamořených průmyslovými exhalacemi, silně zapáchajícími látkami, při práci s možným výskytem škodlivých par. Komplet zajišťuje spolehlivou ochrannou funkci v teplotním rozsahu -30°C až +50°C. Výhodou masky je její nízká hmotnost a dobrá snesitelnost při použití.

Používá k ochraně obličeje, očí a dýchacích orgánů proti chemickým otravným látkám a průmyslovým jedům vyskytujících se ve formě plynů, par, pevných a kapalných aerosolů, dále proti biologickým aerosolům, radioaktivnímu spadu, BOL nebo nebezpečným látkám vzniklých při havárií objektů a zařízení, které používají jaderné či chemické materiály. Její konstrukce zajišťuje dokonalou ochranu proti výše uvedeným škodlivinám v průběhu nasazení nezávisle na meteorologických podmínkách. Maska CM-4M je doplněna o zařízení pro příjem tekutin, které umožňuje pití s nasazenou maskou z plastové láhve, která je opatřena speciální zátkou s ventilem.
Lícnice je opatřena obličejovou těsnicí manžetou, se dvěma cilindrickými zorníky, průzvučnou vložkou a zařízením pro příjem tekutin. Na ventilové komoře je z vnitřní strany nasazena vnitřní maska, která snižuje únavu uživatele při fyziologické námaze a možnost orosení zorníků.

 

velka_maska1.jpg
17.01.2013 09:55:59
Karel Polák
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one