banner2.png

Vodácký tábor 2014

Dnešek byl ve znamení prvního velkého přesunu našeho tábořiště a to z Annína do Čepic. Dnes bylo slunečno a přesun nám šel od ruky, po cestě jsme stavěli kamenné mohyly a abychom doplnili energii zastavili jsme se na občerstvení a nezbytnou malinovku. Momentálně dokončujeme poslední práce na táboře. Fotky z dnešní cesty a stavby tábora budou z časových důvodů dostupné až zítra.

Druhý táborový den jsme zahájili tradičně rozcvičkou a výbornou snídaní v podobě chleba s budapešťskou pomazánku. Následně jsme se vypravili do nedaleké sklárny, kde jsme si vyslechli zajímavé informace a dokonce jsme si vyzkoušeli broušení skla. Plni dojmů jsme se vrátili do tábora, kde jsme si zahráli pár her. Po výborných špagetách, které jsme měli k obědu, jsme se vydali na vodu. Vody tu moc není a tak jsme si krásně potrénovali slalom mezi kameny. Zítra nás čeká první štreka, tedy přesun do Čepic. Snad nám bude počasí přát. 

DSC_0043.JPG
DSC_0090.JPG
DSC_0099.JPG
DSC_0102.JPG
DSC_0013.JPG
DSC_0014.JPG
DSC_0033.JPG
DSC_0056.JPG
DSC_0062.JPG
Dnes ráno jsme se probudili do království Akdahop, kterému vládne král David III. Dozvěděli jsme se, že královské sýpky jsou téměř prázdné a že musíme přiložit ruku k dílu, abychom je znovu naplnili. Museli jsme tak vypěstovat obilí, odnést ho k mlynáři a získat již hotový pytel mouky. Po té jsme se posilnili obědem a odpočinuli jsme si při poledním klidu. Počasí nám dnes příliš nepřálo, ale i tak jsme se odpočinuti vydali na soutěž na lodích, která se konala na bazéně nad naším táborem. Suprově jsme si při této hře procvičili vše, co jsme se na vodě včera naučili. Nyní vaříme večeři - buřtguláš, hrajeme různé hry a těšíme se na další den.
20140628_094140.jpg
Na první zastávku našeho tábora na stanoviště v Anníně jsme dorazili v pořádku a bez problémů. Celý tábor už stojí, takže o ubytování a jídlo máme postaráno. Vzhledem k tomu, že máme pěkné a slunečné počasí za chvíli se chystáme na první setkání s loděmi. Večer nás čeká táborový oheň a opékání buřtů.
2
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one