banner2.png

Vodácký tábor 2015

Probudili jsme se do galské vesnice, kterou neustále uzurpují Římané, jež požadují čím dál tím vyšší daně. Rozhodli jsme se však, že se Římanům postavíme a nenecháme si takovýto útlak líbit. Hnedle dopoledne jsme tedy s Římany v první soutěži řádně zatočili. Po svačině jsme se vypravili na hrad Kašperk. Cesta byla dlouhá, avšak my jsme si ji ozvláštnili četnými soutěžemi. Například jsme lovili kance pro Obelixe. Na Kašperk nám samotný Obelix dovezl fazolovou polévku, a tak jsme poobědvali téměř přímo pod hradbami. Jelikož nám počasí přálo, zvládli jsme krásně i cestu zpět do tábora, kde jsme se vykoupali v bazénu. Teď už jsme povečeřeli čínu a chystáme se na tradiční posezení u ohně.
DSC_0002.JPG
DSC_0025.JPG
Pred 13.00 jsme v pořádku dorazili na naše první tábořiště, počasí se na nás sice trochu kaboní, nám to ale nevadí. Vrhli jsme se do stavby stanů a už se těšíme na další dobrodružství.

Po příjezdu do tábořiště v kempu Annín jsme se pustili do stavby stanů a vybalování věcí. Stihli jsme to tak tak, než se opravdu rozpršelo. Po tom co, se přeháňka přehnala jsme se vypravili na náš první vodácký trénink na místním bazéně. Zahráli jsme si pár míčových her a teď už se těšíme na opékání vuřtů.
DSC_0002.JPG
DSC_0004.JPG
2
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one