banner2.png

Vodácký tábor 2016

Dnes byl náš první velký přesun tábora na tábořiště do Dobršína. Kolem 17.00 jsme dorazili na místo, teď už máme celý tábor postavený. Tábořiště je moc pěkné, počasí nám až na jednu přeháňku po cestě, přeje. Nyní se podává večeře a chystáme se na dnešní večerní hru. Více informací a fotky z dnešního dne budou v zítřeším příspěvku.
Dnešní táborový den jsme začali samozřejmě rozcvičkou pod Mártyho taktovkou. Následně jsme posnídali chleba s budapešťskou pomazánkou, kterou připravila služba, družstvo číslo 2. Nezanedbali jsme ani každodenní úklid ve stanech a pak už hurá na hry. V té první jsme měli za úkol provádět drezůru koní a velbloudů. Následovala hra, ve které jsme si vyzkoušeli, jaké to je mít sloní paměť. Počasí se nám tak vyčasilo, že jsme dokonce vyzkoušeli, jaká je voda v nedalekém bazénu. Po výborném obědě, tedy bramborách s masem na cibulce a zelným salátem, jsme odpočívali ve stínu a nabírali síly na další hry. Následovala soutěž se zaměřením na trénink vodáckých zdatností a tak hra spočívající v uspávání divokých lvů střelbou z luku. V mezičase nezahálíme a hrajeme míčové hry a třeba i náš mini badminton. Ke svačině jsme si dali těstovinový salát se zeleninou a po krátkém oddechu jsme se znovu vrhli do vody. Abychom měli dostatek sil, povečeřeli jsme pórkovou polévku s obloženými chleby a těšíme se na dnešní noční hru – stopování lvů. Zítra nás čeká přesun na druhé tábořiště v Dobršíně. Letos jsme nadšeni, že nám stav vody dovoluje, abychom tuto štreku jeli po vodě. Zítra tedy očekávejte jen krátkou zprávu a to později k večeru, protože se budeme spíše věnovat se stavbě stanů, vaření večeře a jiných důležitým činnostem.
 
DSC_0001.JPG
DSC_0004.JPG
Tak, a už jsme konečně na táboře! Cesta svou délkou 5ti hodin sice připomínala cestu na Jadran, ale vězte, opravdu jsme zakotvili jen v Anníne J. První tábořiště nás přivítalo poněkud deštivým počasím, ale po parném dni v autobuse pro nás déšť znamenal spíše osvěžení. Hnedle co jsme se ubytovali ve stanech a nafasovali jsme vybavení, vydali jsme se na nedalekou nádrž kvůli prvnímu tréninku ovládání lodě. Před tím jsme se občerstvili svačinou a vyslechli jsme si pár nejdůležitějších vodáckých pokynů od našich vedoucích. K večeři jsme si upekli vuřty a všichni jsme se navzájem přestavili.
 
První táborové ráno nás přivítalo sluníčkem. Dozvěděli jsme se, že se ucházíme o angažmá v renomovaném cirkusu Aquaflo a musíme si zdokonalit své cirkusové dovednosti, abychom zaujali místní ansámbl. Márty, jakožto principál cirkusu Aquaflo nám představil jednotlivé zaměstnance a zvěř. Zároveň jsme dnes potřebovali odchytit nějaká exotická zvířata, která bychom si vycvičili pro naše jedinečná čísla. V průběhu dne, jsme tedy odchytávali papoušky, opice a krotili jsme divé šelmy. Zároveň jsme se samozřejmě věnovali tréninku vodáckých dovedností. V osobním volnu hrajeme míčové hry a nemůžeme odolat pokušení zaskákat si na gumě, která je neustále obsazená. Za chvíli usedneme k táboráku, povíme si plány na zítřejší den, zahrajeme si pár her a zazpíváme si pár písniček. Musíme se pořádně vyspat, protože další den nás čeká opět nabitý program!
 
DSC_0005.JPG
DSC_0006.JPG
DSC_0018.JPG
Zde můžete nechávat vzkazy dětem na tábor
2
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one