banner2.png
Ahoj Jeníku,už se na tebe moc těšíme,zítra tě hned čeká oslava narozenin,tak si hezky užij zbytek tábora a papa zítra muman a tut.
Zdravíme všechny vodáky AHOJ. Tome, díky za pohled ,letos si se překonal SUPER . Zdraví máma a spol.
Milá Kájino,
k svátku Ti přejeme všechno NEJ NEJ NEJ,
oslavu si dnes náležitě užívej.
Všechny v Kestřanech zdravíme
a zítra v Dubči už se na vás těšíme.
Pa pa, mamka, taťka a tři bratři
Ahoj Michalko. Moc děkuji za krásný pohled. Na tvojí otázku musím říct, že Žerda opět o kousek povyrostl. Pozdravuj Kačenku a hezky si užijte konec tábora. Babička a děda vás také moc pozdravuji a moc se na vás už těší. Velkou pusu posílá máma.
Ahoj Kubí, na fotkách tě nevidím, nejsi jenom ve stanu? Už se vám to krátí, tak si poslední dny hezky užijte :-)
Ahoj Štěpáne, už se tu na tebe všichni těšíme, máme pro tebe každý nějaké novinky, tak aspoň jednu - Valča se chystá s Markétou na Velečín, tak snad jí to nepřejde a užijou si tábor jako vy. Brzy se uvidíme, zatím užívej. sm lomos :-)
Ahoj berušky, tak už se vám to krátí a já už se na vás moc těším (a samozřejmě také Dráček a Žerda. Krásně si to ještě užijte. Pusu posílá máma
Ahoj Luky, všichni tě moc pozdravujeme a už se těšíme až přijedeš. Ať vám počasí dál vychází a ať je tábor i po celý zbytek tak super jak to podle fotek a hlášek vypadá.
Ahoj Šímo, podle fotek a popisků mate každy den napilno a skvělý program. Počasí zatim take drží takze co víc si muzes přát. Na chalupě se na tebe moc těší Janty tam tento tyden zůstal a vypada to ze az dorazíme společně vcetne K.... bychom mohli zajít na houby urcite porostou.
Ahoj Máčku dle fotek soudíme, že se dobře bavíš, počasí vám zatím vychází a tak přejeme ať to tak i zůstane. Moc se na tebe těšíme a nejvíc Arty, kterému chybí kamarád na hraní a ranní procházky. Snažíme se tě zastoupit,ale Máček je tu jen jeden a ten se teď plaví po řece
17.07.2017 15:57:45
Karel Polák
Your image is loading...
pozary-cz-logo-color-white.png
256px-Adblockplus_icon.svg.png
doporučujeme používat 
pro prohlížení našeho
webu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one